OPIS INWESTYCJI
OSIEDLE ŚWIERKOWO
Gotowe Domy
o pow. 74 m²
10 min samochodem
od centrum Lublina
Ogrzewanie
pompą ciepła

Osiedle Świerkowo to kompleks zabudowy prestiżowych jednorodzinnych budynków położonych w kameralnej podlubelskiej miejscowości Leonów. Spośród planowanej zabudowy znacząco wyróżniają się domy z prefabrykatów, które już w pierwszej chwili wykazują się walorami estetycznymi, ale również warunkami technicznymi.

Zakup nieruchomości w Leonowie to także wygoda komunikacyjna, bo miejscowość jest oddalona 10 minut jazdy samochodem od Lublina. Wizyta w Kozimgrodzie nie musi być koniecznością, bo Gmina Niemce dysponuje zarówno bogatą ofertą edukacyjną – publiczne szkoły i przedszkola, jak również nowymi miejscami pracy – to jedna z najszybciej rozwijających się gmin w województwie lubelskim.

Nowe domu
Leonów, Gmina Niemce

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja zapewniająca prywatność mieszkańcom oraz oszczędność czasu. Osiedle Świerkowo położone jest blisko centrum miejscowości Niemce, gdzie znajdują się najpotrzebniejsze usługi, na wyciągniecie ręki. Lokalizacja jest korzystna również pod względem bliskości Lublina. Osiedle Świerkowo to idealne miejsce do tego, by korzystać z możliwości i udogodnień centrum dużego miasta, jednocześnie mając własne zacisze idealne do odpoczynku i życia rodzinnego z dala od zgiełku.

Jeśli marzysz o nowym domu w pobliżu Lublina o wysokim standardzie i w dobrej lokalizacji, Osiedle Świerkowo jest właśnie dla Ciebie.

Szukasz komfortowego domu w cenie mieszkania?

Sprawdź ofertę gotowych domów w miejscowości Leonów, gmina Niemce

 

Możliwości układu Twojego domu,
poznaj możliwości układów pomieszczeń

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Świerkowo / Leonów, gm. Niemce

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z nami zakup jest prosty

Lavora Development / deweloper Niemce

01

wybierz
dom

W naszej ofercie znajdziesz wiele inwestycji i szeroki wybór domów. Podczas spotkania nasi doradcy pomogą Ci wybrać takie mieszkanie, które najlepiej sprosta Twoim potrzebom.

02

rezerwacja
domu

Aby mieć pewność, że klucze do wybranego przez Ciebie domu trafią właśnie w Twoje ręce, możemy zarezerwować je dla Ciebie na samym początku procesu zakupu.

03

uzyskanie
kredytu

Doradzamy najlepsze sposoby finansowania domu, prowadzimy Cię przez procedury bankowe i zapewniamy skuteczność w uzyskaniu kredytu.

04

wykończenie
pod klucz

Posiadamy w ofercie wyjątkowe programy wykończeniowe odpowiadające Twoim potrzebom – z szeroką gamą wysokiej jakości materiałów. Proponujemy konsultacje z architektem wnętrz i doradzamy najlepsze sposoby aranżacji domu.

Leonów, gm. Niemce

Zamieszkaj
10 min od centrum Lublina

ZREALIZOWANE MODRZEWIOWE
ZACISZE

ul. Cicha 26, Niemce

Sprzedaż zakończona