DEWELOPER NIEMCE
Lavora Development

nowoczesne budownictwo, przyjazne rozwiązania, solidne wykonanie

nasza
Misja

Nasza misja jest dbanie o najwyższy standard realizowanych przez nas inwestycji, pragniemy zapewnić maksymalny komfort w budowanych przez nas inwestycjach. Tworzymy przestrzenie mieszkalne z wykorzystaniem najlepszych ekologicznych rozwiązań dostępnych na rynku.

STAWIAMY CELE
WIZJA

Nasza wizją jest realizowanie inwestycji deweloperskich z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań o wysokim standardzie. Nasze inwestycje planujemy tak, aby stanowiły uzupełnienie przestrzeni miejskiej a swoją pełną infrastrukturą stwarzały mieszkańcom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i wypoczynku. Dbałość o szczegóły jest dla nas priorytetem gdyż to właśnie one wpływają na całokształt inwestycji. Nowoczesna forma budownictwa oraz atrakcyjna oferta cenowa, to wartości, które są priorytetem w naszej działalności deweloperskiej. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę położenie, walory regionu, potrzeby mieszkańców oraz specyfikę miasta. Wieloletnie doświadczenie w budowie mieszkań i lokali usługowych na sprzedaż oraz umiejętność prawidłowego odczytywania trendów sprawia, że gwarantujemy naszym klientom 100% satysfakcji. Z pasją i zaangażowaniem realizujemy nasze projekty.

Swoją uwagę koncentrujemy na potrzebach naszych klientów, projektując i przechodząc do realizacji każdego nowego przedsięwzięcia. W ten sposób powstaje jakość, która charakteryzuje nasz obraz i pozycję na rynku.

Prezes Zarządu Lavora Development,
Sędzimir Prożogo

NASZE
INWESTYCJE

Leonów, gm. Niemce

Zamieszkaj
10 min od centrum Lublina

ZREALIZOWANE MODRZEWIOWE
ZACISZE

ul. Cicha 26, Niemce

Sprzedaż zakończona