OPIS INWESTYCJI
MODRZEWIOWE ZACISZE

Mieszkania
42 m² – 65 m²
12 min samochodem
od centrum Lublina
Miejsce parkingowe
w cenie mieszkania

Zrealizowane

„Modrzewiowe Zacisze” to kompleks czterech prestiżowych budynków w zabudowie bliźniaczej położonych w podlubelskich Niemcach. W każdym z nich inwestor przewidział dwa mieszkania – jedno na parterze z ogródkiem i jedno na pierwszym piętrze z dodatkową antresolą i dużym balkonem. Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe przed budynkiem w cenie.

Zakup nieruchomości w Niemcach to także wygoda komunikacyjna, bo miejscowość jest oddalona 12 minut jazdy samochodem od Lublina. Wizyta w Kozimgrodzie nie musi być koniecznością, bo Niemce dysponują zarówno bogatą ofertą edukacyjną – publiczne szkoły i przedszkola, jak również nowymi miejscami pracy – to jedna z najszybciej rozwijających się gmin w województwie lubelskim.

Nowe mieszkania
ul. Cicha 5, Niemce

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja zapewniająca prywatność mieszkańcom oraz oszczędność czasu. Modrzewiowe Zacisze otoczone jest bliskością najpotrzebniejszych usług na wyciągniecie ręki i stanowi idealną ofertę dla rodzin. W bliskim sąsiedztwie możemy znaleźć szkołę podstawową (200 m), żłobek (260m), szkołę ponadpodstawową (600m), przychodnie POZ (200m), sklep spożywczy (200m), park miejski z placem zabaw (685m). Dostępność najpotrzebniejszych usług na wyciągniecie ręki umożliwia zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Jeśli marzysz o nowym mieszkaniu deweloperskim w Niemcach o wysokim standardzie i w dobrej lokalizacji, Modrzewiowe Zacisze jest właśnie dla Ciebie.

Wirtualny spacer
zobacz jak wygląda mieszkanie od środka

Możliwości aranżacji Twojego mieszkania,
poznaj nasze inspiracje na Modrzewiowe Zacisze

AKTUALNOŚCI
DZIENNIK BUDOWY

Aktualności z inwestycji Modrzewiowe Zacisze. Sprawdź na jakim etapie jest Twoje przyszłe mieszkanie.

Z nami zakup jest prosty

Lavora Development / deweloper Niemce

01

wybierz
mieszkanie

W naszej ofercie znajdziesz wiele inwestycji i szeroki wybór mieszkań. Podczas spotkania nasi doradcy pomogą Ci wybrać takie mieszkanie, które najlepiej sprosta Twoim potrzebom.

02

rezerwacja
mieszkania

Aby mieć pewność, że klucze do wybranego przez Ciebie mieszkania trafią właśnie w Twoje ręce, możemy zarezerwować je dla Ciebie na samym początku procesu zakupu.

03

uzyskanie
kredytu

Doradzamy najlepsze sposoby finansowania mieszkania, prowadzimy Cię przez procedury bankowe i zapewniamy skuteczność w uzyskaniu kredytu.

04

wykończenie
pod klucz

Posiadamy w ofercie wyjątkowe programy wykończeniowe odpowiadające Twoim potrzebom – z szeroką gamą wysokiej jakości materiałów. Proponujemy konsultacje z architektem wnętrz i doradzamy najlepsze sposoby aranżacji mieszkania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Leonów, gm. Niemce

Zamieszkaj
10 min od centrum Lublina

ZREALIZOWANE MODRZEWIOWE
ZACISZE

ul. Cicha 26, Niemce

Sprzedaż zakończona