OPIS INWESTYCJI
MODRZEWIOWE ZACISZE

Mieszkania
36 m2 – 69 m2
12 min samochodem
od centrum Lublina
Miejsce parkingowe
w cenie mieszkania

ETAP II

Zrealizowane

Inwestorem osiedla Modrzewiowe Zacisze w Niemcach jest Lavora Development Sp z o.o. Deweloper w profesjonalny sposób realizuje nowe inwestycje mieszkaniowe oraz usługowe na terenie Lubelszczyzny. Inwestycja zlokalizowana w podlubelskich Niemcach przy ulicy Cichej 26 – została zaprojektowana i wybudowana z zachowaniem najwyższych standardów. Spółka Lavora Development zadbała o to, by nowe mieszkania spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów

Modrzewiowe Zacisze to nowa, wyjątkowa inwestycja na mieszkaniowej mapie Niemiec. Osiedle zlokalizowane przy głównym węźle komunikacyjnym Niemce – Lublin jest udanym połączeniem najnowszych trendów architektonicznych z luksusowymi standardami mieszkaniowymi. Modrzewiowe Zacisze to pierwsze osiedle nowych mieszkań w Niemcach, na którym w takim dużym stopniu zastosowano najwyższe materiały wykończeniowe oraz technologię ekologiczne. Nowe mieszkania o powierzchni od 36,06 m2 do 69.39m2 z własnym ogródkiem lub antresolą i balkonem.

Nowe mieszkania
ul. Cicha 26, Niemce

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja zapewniająca prywatność mieszkańcom oraz oszczędność czasu. Modrzewiowe Zacisze otoczone jest bliskością najpotrzebniejszych usług na wyciągniecie ręki i stanowi idealną ofertę dla rodzin. W bliskim sąsiedztwie możemy znaleźć szkołę podstawową (200 m), żłobek (260m), szkołę ponadpodstawową (600m), przychodnie POZ (200m), sklep spożywczy (200m), park miejski z placem zabaw (685m). Dostępność najpotrzebniejszych usług na wyciągniecie ręki umożliwia zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Jeśli marzysz o nowym mieszkaniu deweloperskim w Niemcach o wysokim standardzie i w dobrej lokalizacji, Modrzewiowe Zacisze jest właśnie dla Ciebie.

Możliwości aranżacji Twojego mieszkania,
poznaj nasze inspiracje na Modrzewiowe Zacisze

AKTUALNOŚCI
DZIENNIK BUDOWY

Aktualności z inwestycji Modrzewiowe Zacisze. Sprawdź na jakim etapie jest Twoje przyszłe mieszkanie.

Z nami zakup jest prosty

Lavora Development / deweloper Niemce

01

wybierz
mieszkanie

W naszej ofercie znajdziesz wiele inwestycji i szeroki wybór mieszkań. Podczas spotkania nasi doradcy pomogą Ci wybrać takie mieszkanie, które najlepiej sprosta Twoim potrzebom.

02

rezerwacja
mieszkania

Aby mieć pewność, że klucze do wybranego przez Ciebie mieszkania trafią właśnie w Twoje ręce, możemy zarezerwować je dla Ciebie na samym początku procesu zakupu.

03

uzyskanie
kredytu

Doradzamy najlepsze sposoby finansowania mieszkania, prowadzimy Cię przez procedury bankowe i zapewniamy skuteczność w uzyskaniu kredytu.

04

wykończenie
pod klucz

Posiadamy w ofercie wyjątkowe programy wykończeniowe odpowiadające Twoim potrzebom – z szeroką gamą wysokiej jakości materiałów. Proponujemy konsultacje z architektem wnętrz i doradzamy najlepsze sposoby aranżacji mieszkania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Leonów, gm. Niemce

Zamieszkaj
10 min od centrum Lublina

ZREALIZOWANE MODRZEWIOWE
ZACISZE

ul. Cicha 26, Niemce

Sprzedaż zakończona