Nowe Mieszkania Niemce
Deweloper

Nasze inwestycje skoncentrowane są na Twoich potrzebach. Dbamy o najwyższą jakość inwestycji, a także obsługę Klienta. Doradzamy i pomagamy w pozyskaniu optymalnego finansowania, formalnościach oraz wykończeniu pod klucz.

Nowe Mieszkania na sprzedaż Niemce / Lublin

Rynek pierwotny w województwie lubelskich nieustannie się rozwija do nowych mieszkań na sprzedaż wprowadza się innowacyjne rozwiązania oraz ciekawe udogodnienia, a przy tym ceny nowych mieszkań w Lublinie i Niemcach nadal są wśród najniższych w skali kraju.

W podlubelskich Niemcach i na terenie Lublina znajdziemy różnorodne oferty nowych mieszkań na sprzedaż zrealizowanych przez Lavora Development – ich charakter z reguły zależy od lokalizacji inwestycji.

Nowe mieszkania na sprzedaż wznoszone są w różnych lokalizacjach głównie w Niemcach oraz w Lublinie z dbałością o komfort przyszłych mieszkańców i dostęp do najpotrzebniejszych usług na wyciągniecie ręki.

Nasze inwestycje mieszkaniowe oferują mieszkania na sprzedaż z podwyższonym poziomem bezpieczeństwa są ogrodzone, objęte monitoringiem lub/i ochroną. Wśród innowacyjnych rozwiązań infrastrukturalnych wdrażanych w inwestycjach – panele słoneczne do zasilania części wspólnych, systemy rekuperacji wody, infrastruktura promująca użytkowanie samochodów elektrycznych i hybrydowych.

W ofercie mieszkaniowej Lavora Development budowane są mieszkania na sprzedaż w osiedlach domów jednorodzinnych (w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz wolnostojącej), kameralne wille od dewelopera oraz kompleksy kilkulokalowych budynków utrzymanych w koncepcji jednorodzinnej.

Deweloper Niemce

Deweloper Lavora Development realizuje inwestycje deweloperskie w Lublinie oraz na lubelskich przedmieściach – Niemce, Jastków, Szerokie, Elizówka, Świdnik – z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań o wysokim standardzie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby mieszkańców i walory regionu.

Wysokie wymagania nabywców sprawiają, że deweloper Lavora Development wciąż podnosi standard swoich inwestycji. Nasze osiedla są w stanie zaoferować wszelkie możliwe udogodnienia i infrastrukturę – wachlarz ich zależy jedynie od standardu, w którym wykonywana jest inwestycja.

Do podstawowych udogodnień naszych inwestycji deweloperskich należą przemyślany układ przestrzeni osiedlowej, zagospodarowany teren, aranżacje roślinne, oświetlenie, mała architektura. Niezbędnikiem jest także infrastruktura dla właścicieli samochodów – zwłaszcza wystarczająca liczba miejsc miejsc parkingowych( naziemnych, podziemnych lub w indywidualnych boksach garażowych), oraz dostępność pomieszczeń do przechowywania (komórki lokatorskie, rowerownie, wózkarnie i in.)

Niemniej istotna jest dla nas infrastruktura dla osób niepełnosprawnych oraz seniorów zapewniamy wysoką jakość udogodnień dbając o to aby przyszły mieszkaniec czuł się komfortowo w zakupionym mieszkaniu. W naszych inwestycjach deweloperskich zapewniamy – ciepłe drewniane poręcze, szerokie chodniki i korytarze, minimum barier architektonicznych, bezpieczne nawierzchnie, wydzielone strefy parkingowe, odpowiednie windy i podnośniki.

Jako deweloper śledzący trendy na rynku i stawiający na jakość, widzimy, że możliwość zarządzania funkcjami mieszkania ma coraz większe znaczenie dla potencjalnego nabywcy. Dlatego w naszych inwestycjach nie brakuje nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Leonów, gm. Niemce

Zamieszkaj
10 min od centrum Lublina

ZREALIZOWANE MODRZEWIOWE
ZACISZE

ul. Cicha 26, Niemce

Sprzedaż zakończona